Strona główna

Sklep Szachowy

[porto_container]

o nas

[porto_testimonial view=”advance” photo_id=”3503″ quote_color=”#000000″]Jako początki naszej działalności przyjmuje się rok 2014 w którym rozpoczęły się pierwsze zajęcia szachowe na terenie Gminy Kłaj. Gościem specjalnym na pierwszym szachowym spotkaniu był arcymistrz Władimir Szyszkin z Rosji. W 2017 roku powstała sekcja szachowa „Szachownica”, która została utworzona przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj. Bardzo ważną datą uznaje się 2020.10.09, wtedy „Szachownica Kłaj” stała się oficjalnie Klubem Sportowym z nadaną licencją Polskiego Związku Szachowego . Główny cel klubu to nauka logicznego i strategicznego myślenia dzieci i młodzieży, poprzez naukę gry w szachy. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i za pomocą profesjonalnych materiałów szachowych instruktorzy „Szachownicy” uczą dzieci „Królewskiej Gry” w szkołach, przedszkolach i placówkach na terenie Gminy Kłaj, Gminy Gdów, Gminy Bochnia, a także na terenach miasta Kraków. [/porto_testimonial]
[/porto_container]

[porto_carousel stage_padding=”40″ margin=”10″ autoplay=”yes” autoplay_timeout=”15000″ items=”4″ items_lg=”4″ items_md=”3″ items_sm=”2″ items_xs=”1″ show_nav=”yes” autoplay_hover_pause=”true” el_class=”hide”][porto_carousel_item]

ZBIGNIEW GĄDOR

Instruktor Sportu o specjalizacji: SZACHY. Prezes i główny pomysłodawca Klubu Sportowego Szachownica. Od 2014 roku prowadzi zajęcia szachowe dla dzieci w Domach Kultury, a od 2019 roku uczy w szkołach i przedszkolach na terenie Powiatu Wielickiego i Powiatu Bocheńskiego. Organizuje eventy szachowe propagujące „Królewską Grę”.
[/porto_carousel_item][porto_carousel_item]

PAWEŁ MROZIŃSKI

Szachista z pierwszą kategorią, instruktor szachowy z licencją PZSzach, sędzia szachowy klasy państwowej. Jego najmłodsi podopieczni mają 3 lata, a najlepsi zdobywają medale na szczeblu ogólnopolskim. Na co dzień pracuje w Krakowskim Klubie Szachistów, który w szkoleniu młodzieży od lat należy do krajowej czołówki. W wolnych chwilach tworzy pierwszą w Polsce interaktywną platformę do rozwiązywania zadań szachowych: zadania.szachowe.pl
[/porto_carousel_item][porto_carousel_item]

ANNA MATYLEWSKA-PARA

Architekt krajobrazu, ukończyła Politechnikę Krakowską. Szachistka z pierwszą kategorią szachową. Certyfikowany Instruktor Szachowy PZSzach. Od 2018 roku pracuje z dziećmi ucząc ich „Królewskiej Gry”. Jest specjalistką od nauczania przedszkolaków. Opracowała wiele wierszyków, piosenek szachowych i różnych zabaw dla naszych najmłodszych podopiecznych sprawiając, że nauka szachów już od najmłodszych lat staje się przyjemniejsza.
[/porto_carousel_item][porto_carousel_item]

ŁUKASZ CZAPLAK

Wychowanek klubu MKS MOS Wieliczka. Licencjonowany instruktor z pierwszą kategorią szachową, grający w szachy od 7 roku życia. Odnosił liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Od 2019 roku uczy dzieci i młodzież tej pięknej gry. Znany z wyjątkowej ciepliwości i ciekawego podejścia do nauki. Poza trenowaniem i grą w szachy interesuje się piłką nożną, bieganiem oraz kalisteniką (ćwiczeniami fizycznymi).
[/porto_carousel_item][porto_carousel_item]

FM KACPER POLOK

Mistrz FIDE od 2016 roku, multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski. Jako największy sukces można wskazać 4 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Świata oraz zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku z trenerem Kadry Narodowej Bartoszem Soćko. Trenuje z dziećmi od 8 lat, wychował wielu finalistów Mistrzostw Polski. W wolnych chwilach podnosi umiejętności w grze Heroes3 oraz zwiedza świat samochodem.
[/porto_carousel_item][/porto_carousel]

[porto_container]

trenerzy

ZBIGNIEW GĄDOR Instruktor Sportu o specjalizacji: SZACHY. Prezes i główny pomysłodawca Klubu Sportowego Szachownica. Od 2014 roku prowadzi zajęcia szachowe dla dzieci w Domach Kultury, a od 2019 roku uczy w szkołach i przedszkolach na terenie Powiatu Wielickiego i Powiatu Bocheńskiego. Organizuje eventy szachowe propagujące „Królewską Grę”. PAWEŁ MROZIŃSKI Szachista z pierwszą kategorią, instruktor szachowy z licencją PZSzach, sędzia szachowy klasy państwowej. Jego najmłodsi podopieczni mają 3 lata, a najlepsi zdobywają medale na szczeblu ogólnopolskim. Na co dzień pracuje w Krakowskim Klubie Szachistów, który w szkoleniu młodzieży od lat należy do krajowej czołówki. W wolnych chwilach tworzy pierwszą w Polsce interaktywną platformę do rozwiązywania zadań szachowych: ANNA MATYLEWSKA
-PARA
Architekt krajobrazu, ukończyła Politechnikę Krakowską. Szachistka z pierwszą normą na kategorię centralną. Certyfikowany Instruktor Szachowy PZSzach. Od 2018 roku pracuje z dziećmi ucząc ich „Królewskiej Gry”. Jest specjalistką od nauczania przedszkolaków. Opracowała wiele wierszyków, piosenek szachowych i różnych zabaw dla naszych najmłodszych podopiecznych sprawiając, że nauka szachów już od najmłodszych lat staje się przyjemniejsza.
ŁUKASZ CZAPLAK Wychowanek klubu MKS MOS Wieliczka. Licencjonowany instruktor z pierwszą kategorią szachową, grający w szachy od 7 roku życia. Odnosił liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Od 2019 roku uczy dzieci i młodzież tej pięknej gry. Znany z wyjątkowej ciepliwości i ciekawego podejścia do nauki. Poza trenowaniem i grą w szachy interesuje się piłką nożną, bieganiem oraz kalisteniką (ćwiczeniami fizycznymi). FM KACPER POLOK Mistrz FIDE od 2016 roku, multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski. Jako największy sukces można wskazać 4 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Świata oraz zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku z trenerem Kadry Narodowej Bartoszem Soćko. Trenuje z dziećmi od 8 lat, wychował wielu finalistów Mistrzostw Polski. W wolnych chwilach podnosi umiejętności w grze Heroes3 oraz zwiedza świat samochodem.

sklep

Istnieje możliwość zakupu akcesoriów szachowych dla dzieci i rodziców. Pomagamy również w realizacji własnych projektów, od logotypów po koszulki.

Opakowanie jednostkowe na deskę nr 4
9.69

Indywidualne kartonowe opakowanie z okienkiem i szachowym nadrukiem. Pasuje

Kup teraz

10 w magazynie

RZYMSKIE, czarno-złote, z filcem, obciążane
113.49

Figury w rzymskim stylu są wykonane z plastiku, obciążone

Kup teraz

10 w magazynie

Szachownica plastikowa składana nr 4+, biało – brązowa
34.92

Turniejowa szachownica o wymiarach 43x43cm wykonana z plastiku. Szachownica

Kup teraz

10 w magazynie

Szachy dla trójki graczy – duże
260.93

Unikalne szachy dla trzech graczy. Pomimo ich dużych rozmiarów,

Kup teraz

10 w magazynie

Zegar DGT1006 Backgammon
91.09

DGT1006 Backgammon to zegar, który wniesie dodatkowe emocje do każdej

Kup teraz

10 w magazynie

PARTNERZY

[porto_container][porto_carousel stage_padding=”40″ margin=”10″ autoplay=”yes” autoplay_timeout=”5000″ items=”5″ items_lg=”5″ items_md=”4″ items_sm=”1″ items_xs=”1″ show_dots=”yes” loop=”yes”][porto_carousel_logo logo_img=”2111″]

Szanowny Pan Radosław Turecki – Dziękujemy serdecznie

za wpieranie naszego klubu.

[/porto_carousel_logo][porto_carousel_logo logo_img=”2112″]

Firma oferująca sprzedaż i profesjonalny serwis sprzętu komputerowego oraz usługi informatyczne z dojazdem do klienta.

www.linkart.eu – tel. 603577613

facebook.com/linkart.eu

[/porto_carousel_logo][porto_carousel_logo logo_img=”2116″]

Firma specjalizująca się w budowie domów w systemie szkieletowym. Zajmuje się również wykańczeniem wnętrz oraz konstrukcjami z drewna.

Tel. 888 905 615, fb.com/DomySkandynawskie

[/porto_carousel_logo][porto_carousel_logo logo_img=”2119″]

Firma oferująca usługi montażu, serwisu i sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Gwarancja atrakcyjnych cen oraz wysokiego poziomu wykonywanych usług.
Facebook
Telefon: 604 685 996

[/porto_carousel_logo][porto_carousel_logo logo_img=”2239″]

Agencja Reklamowa z siedzibą w Niepołomicach. Stawiają na wysoką jakość druku, krótki czas realizacji zamówień oraz profesjonalne projekty dostosowane do potrzeb klientów.
www.creatoagencja.pl
facebook.com/creatoagencja

[/porto_carousel_logo][/porto_carousel][/porto_container]

Product added to cart
1
    1
    Twój koszyk
    Metalowy Kufer na zegary DGT
    1 X 220.93 = 220.93