Partnerzy

Klub Sportowy

Partner Strategiczny „Alokum Nieruchomości”

Alokum to kilkanaście lat tradycji, dbałość o komfort , bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów oraz najwyższy standard obsługi.
Od 2007 roku aktywnie i profesjonalnie zmieniamy oblicze rynku nieruchomości w Niepołomicach i całej Małopolsce.
Wypracowaliśmy nasz największy kapitał jakim jest doświadczenie, przeprowadzając tysiące transakcji zakończonych sukcesem.
Stanowimy zespół licencjonowanych specjalistów, których praca jest ogromną pasją.
Posiadamy wielkie pokłady pozytywnej energii, którą zarażamy naszych Klientów.
Pełne zaangażowanie , tysiące godzi – szkoleń, spotkań , negocjacji i przejechanych kilometrów.
Empatia i szacunek dla każdej życiowej sytuacji.Wysoka kultura i dbałość o każdy najdrobniejszy element prowadzący do uzyskania celu kupujących i sprzedających swoje nieruchomości.
To są wartości naszego Teamu !Chcesz sprzedać , kupić lub wynająć swoją nieruchomość ? Serdecznie zapraszamy !

Więcej o nas: www.alokum.pl

Creato Agencja Reklamowa:

Jesteśmy nową Agencją Reklamową w Niepołomicach. Stawiamy na wysoką jakość druku, krótki czas realizacji zamówień oraz profesjonalne projekty dostosowane do potrzeb klientów.

W gospodarce rynkowej marka jest podstawą sukcesu biznesowego. Jesteśmy tego świadomi, dlatego proponujemy szeroki zakres działań brandingowych:
– kreację logo powiązanego z profilem Firmy,
– tworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej Firmy,
– całościowy rozwój graficznego wizerunku Firmy.

Nowoczesna Firma nie może obyć się bez drukowanych materiałów reklamowych – ulotek, folderów, katalogów. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom oferując szeroką ofertę poligraficzną.
Zaprojektujemy dla Ciebie: reklamy prasowe, opakowania produktów, foldery reklamowe i ulotki, logotypy, papiery firmowe, wizytówki .
Usługi świadczymy kompleksowo –począwszy od opracowania koncepcji projektu, poprzez wykonywanie wszelkich czynności technicznych, na druku skończywszy

Dysponujemy maszynami pozwalającymi na druk cyfrowy i solventowy, dysponujemy ploterem, grawerem z polem roboczym 40×30 cm, drukiem 3D na profesjonalnej maszynie firmy ATMAT.

Więcej o nas: www.creatoagencja.pl

JG.BYGG:

Wybudowanie domu nie jest łatwym zadaniem. JG.BYGG jako fachowa i doświadczona firma, podejmie się każdego wyzwania i sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Oferujemy szeroki zakres świadczonych usług, począwszy od samego szkieletu do stanu deweloperskiego, wraz z kompleksowym wykończeniem wnętrza.

Drewno konstrukcyjne oferowane przez nas to najwyższej jakości drewno. Dzięki certyfikatom jakości mają Państwo pewność, że zamówione u nas drewno sprosta wymaganiom każdego projektu

JG.BYGG jest w stanie zagwarantować staranną budowę budynków małej architektury, które będą służyły przez wiele lat jak np. garaże, altany, wiaty, domki gospodarcze.

Kontakt: 888 905 615 lub www.facebook.com/DomySkandynawskie

KlimaSystem

Zdobywamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie już od ponad 15 lat. Jako prawdziwi specjaliści w branży, oferujemy naszym klientom fachowy montaż, serwis i naprawę klimatyzacji w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami technicznymi i normami bezpieczeństwa. Działamy na terenie województwa małopolskiego, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień.

Zespół naszych fachowców montuje instalację zarówno wewnątrz domu, mieszkania lub biura, jak i na zewnątrz, np. na elewacji budynku. W naszej ofercie znajduje się także sprzedaż oraz serwis i naprawy urządzeń wentylacyjnych i rekuperacji. Dostarczamy naszym klientom energooszczędne, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania.

Więcej o nas:  www.klimalatozima.pl

Linkart

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt komputerowy nowy i używany, najbardziej renomowanych krajowych oraz zagranicznych marek. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową w niezmiennie atrakcyjnych cenach.  Naszą ofertę komputerów opieramy w znacznym stopniu na rozwiązaniach NTT System. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, dlatego można u nas odnaleźć zestawy przeznaczone do biur, pakiety rodzinne lub rozwiązania stworzone specjalnie dla miłośników gier komputerowych, czy grafików reklamowych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu komputerowego, sieci komputerowych i telekomunikacyjnych, multimediów w edukacji oraz sprzętu RTV.

Mając na uwadze ceny zakupu nowych technologii, oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo przy zakupie komputerów, laptopów, rozwiązań sieciowych, multimedialnych oraz wyposażenia branży edukacyjnej.

Z uwagi na fakt, iż naprawy zwłaszcza gwarancyjne trwają czasami kilka tygodni, zawsze proponujemy bezpłatny sprzęt zastępczy na cały okres naprawy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów nie tylko indywidualnych, ale także instytucjonalnych oferujemy umowy serwisowe obejmujące kompleksową obsługę z krótkim czasem realizacji zarówno w ramach umów ryczałtowych jak i rozliczanych godzinowo.

Więcej o nas: www.linkart.eu

Pan Radosław Turecki, wierny kibic Szachownicy, który wspiera nas nieprzerwanie od 2019 roku! Dziękujemy

Pan Michał zajmuje się profesjonalnym Doradztwem w kwestii:

Ubezpieczenia indywidualne na zdrowie i życie:
– Na wypadek Śmierci,
– Na wypadek urazów i pobytu w szpitalu,
– Na wypadek chorób i niezdolności do pracy,
– Posiada też pakiety na wypadek wystąpienia nowotworu,
– Jest też możliwość zawarcia indywidualnego ubezpieczenia na wzór Grupowego Ubezpieczenia w Firmie- czyli pakiety z urodzeniem Dziecka, śmiercią Rodziców, Teściów itp.

Ubezpieczenia grupowe dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw:
– Ubezpieczenia od wszelkiego rodzaju śmierci, chorób, wypadków dla osób posiadających osobowość prawną- czyli mającą NIP (Firmy, Stowarzyszenia, Kluby, Fundacje, itp.), którą oferuję już od 3 pracowników.

Co wyróżnia Pana Michała:
– Kompleksowa obsługa i bezpłatne doradztwo- nie namawia, nie naciska.
– Indywidualne podejście do każdej sprawy- stara się uszczelnić ubezpieczenia tak, aby ubezpieczony czuł się komfortowo i bezpiecznie.
– Wypłatę za pobyt w szpitalu zapewnia od pierwszego dnia pobytu (zazwyczaj jest to 3-4 dzień).
– Zapewnia obsługę posprzedażową, wspiera działalności lokalne i zawsze służy radą.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości montaż urządzeń do wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników i zadowolenie dotychczasowych klientów stanowią najlepszą rekomendację dla naszej działalności.

W zakresie prowadzonych prac oferujemy:
-projektowanie instalacji
-dobór optymalnych urządzeń
-montaż systemów wentylacyjno – klimatyzacyjnych
-montaż rekuperatorów
-sezonowe przeglądy instalowanych urządzeń
-serwis systemów HVAC

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem i satysfakcją klientów, a rzetelność i terminowość wykonywania powierzonych zadań jest nieodłącznym aspektem takiego podejścia do pracy. Zapraszamy do bezpłatnego zamówienia wizyty konsultanta technicznego, który przybliży Państwu możliwość wykonania nowoczesnej i ekonomicznej instalacji odzysku ciepła.

Creatives Studio to agencja interaktywna, która przekształca pomysły w rzeczywistość cyfrową. Specjalizują się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych stron internetowych, sklepów internetowych, intuicyjnych aplikacji mobilnych oraz angażujących aplikacji internetowych. Ich zespół doświadczonych projektantów i programistów dba o każdy detal, zapewniając klientom rozwiązania szyte na miarę, które nie tylko zachwycają estetyką, ale również przynoszą wymierne rezultaty biznesowe. Dodatkowo, Creatives Studio oferuje usługi graficzne, które pomogą wyróżnić markę klienta na rynku. Współpraca z nimi to inwestycja w sukces online.