Archiwa: Team

Klub Sportowy

Szymon Sanetra

Licencjonowany instruktor szachowy, kategoria szachowa I++. Wielokrotny uczestnik Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i wielu turniejów o randze międzynarodowej. Szkoleniowiec z 11-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i dorosłych. Z wykształcenia nauczyciel historii, co pozwala łączyć zdobytą wiedzę pedagogiczną z nauczaniem gry w szachy. Prywatnie wielbiciel historii i książek, które czyta z kotem Sezamem na kolanach.

Zbigniew Gądor

Certyfikowany Instruktor Polskiego Związku Szachowego oraz Instruktor Sportu o specjalizacji: SZACHY. Aktualnie II kategoria szachowa. Prezes i główny pomysłodawca Klubu Sportowego Szachownica. Od 2014 roku prowadzi zajęcia szachowe dla dzieci w Domach Kultury, a od 2019 roku uczy w szkołach i przedszkolach na terenie Małopolski. Organizuje eventy szachowe propagujące „Królewską Grę”. Poza szkoleniem dzieci interesuje się piłką nożną, grami logicznymi i marketingiem.

Paweł Mroziński

Szachista z pierwszą kategorią, instruktor szachowy z licencją PZSzach, sędzia szachowy klasy państwowej. Jego najmłodsi podopieczni mają 3 lata, a najlepsi zdobywają medale na szczeblu ogólnopolskim. Na co dzień jest programistą w Państwowym Instytucie Badawczym

Anna Matylewska-Para

Architekt krajobrazu, ukończyła Politechnikę Krakowską. Szachistka z pierwszą kategorią szachową. Certyfikowany Instruktor Szachowy PZSzach. Od 2018 roku pracuje z dziećmi ucząc ich „Królewskiej Gry”. Jest specjalistką od nauczania przedszkolaków. Opracowała wiele wierszyków, piosenek szachowych i różnych zabaw dla naszych najmłodszych podopiecznych sprawiając, że nauka szachów już od najmłodszych lat staje się przyjemniejsza.

Łukasz Czaplak

Wychowanek klubu MKS MOS Wieliczka. Licencjonowany instruktor PZSzach z pierwszą kategorią szachową, grający w szachy od 7 roku życia. Odnosił liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Od 2019 roku uczy dzieci i młodzież tej pięknej gry. Znany z wyjątkowej cierpliwości i ciekawego podejścia do nauki. Poza trenowaniem i grą w szachy interesuje się kalisteniką (ćwiczeniami fizycznymi).